תא מד"ב חדש!

ללא כותרת ללא כותרת הקליקה תא מד"ב חדש!

מציג 10 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #162911 הגב
      Sabre Runner
      משתתף

תא המילוט, תא המד"ב והפנטזיה של עמק יזרעאל, פותח את שעריו!

הפגישה הראשונה תתקיים ביום חמישי הזה בשעה 21:00 במועדון לחבר של קיבוץ בית-אלפא.

לפרטים נוספים: http://forums.ort.org.il/files/190/2393895/9282697.doc

• #183418 הגב
      עדו
      משתתף

n/t

• #183424 הגב
      keren Embar
      משתתף

congrats!!!!
      all the fun in the world wrapped with happy luck and good things to come!

• #183434 הגב
      Sabre Runner
      משתתף

אחרי שהמפגש הראשון היה מוצלח כל כך שרק אני, אחי ושני חברים הגיעו, אני צריך קצת עזרה.

אם אני אגיד שאני מקיים עוד מפגש בעוד שבועיים ביום חמישי, האם תבואו? מה תרצו לעשות? מה תרצו לראות? איפה עוד כדאי לשאול בנושא?

• #183436 הגב

הסוד לתא מוצלח:
      תכנון מראש, ועוד תכנון מראש, ואז תכנון מראש של דברים שעדיין לא חשבת עליהם.

http://www.sf-f.org.il/story_197

• #183442 הגב
      MuchRejoicing
      משתתף

אני מבטיחה לבוא, כשאוכל. כמובן ש"כשאוכל", מבחינה משפטית, זה מאוד פתוח (בעיקר בחודשים הקרובים)…

• #183443 הגב
      יעל
      משתתף

לפחות מאיפה שאני גרה (שזה במרכז).

הכי טוב לדעתי זה שתתלה מודעות ליד תיכונים בסביבה וסתם על לוחות מודעות. אתה צריך לעניין אנשים מהסביבה בתא החדש. להסתמך על פורומים באינטרנט זה בעייתי, כי רוב מי שנחשף אליהם הוא לא מהסביבה ולא יכול להגיע.

רחובות למשל יותר קרובה אלי, ועדיין אני לא מגיעה לפעילויות שם בגלל קשיי תחבורה ונגישות (למרות שיש לי מכונית!).

דרך אגב, גם אם אתם רק ארבעה, זה לא נורא. פרסמו מודעות. הזמינו קהל חדש. אם אנשים יראו שזה ממשיך להתקיים הם יסתקרנו ויגיעו. (או שלא, מקסימום – שחקו D&D כמה פעמים לפני שאתם מתייאשים).

• #183448 הגב
      Sabre Runner
      משתתף

אז פשוט לפרסם בקיבוץ ולפרסם בבית הספר הקרוב ולנסות לגרום לאנשים להפיץ את זה? זה נשמע לי הכי פשוט.

• #183453 הגב
      יעל
      משתתף

אז תנצלו את הזמן כדי להריץ איזה משחק. אבל מה שחשוב זה שתשבו שם, כדי שאם יגיעו אנשים לבדוק מה קורה – תהיו שם ותוכלו להתחיל פעילות.

אבל לדעתי כן, חשוב להפיץ בסביבה הקרובה את העניין. מספיק שיבואו עוד ארבעה אנשים בשלב ראשון כדי להתחיל להריץ תא רציני.

• #183438 הגב
      Sabre Runner
      משתתף

n/t

• #183494 הגב
      ???
      משתתף

תשמע, מנסיון הדברים האלה לוקחים זמן ו*הרבה* פרסום.

קודם כל תדפיס פליירים ותתלה אותם על כל לוח מודעות בכל הקיבוצים באזור. אתה יכול לנסות להעזר במועצה האזורית- הם תמיד שמחים לעודד פעילות אזורית ויוכלו לכוון אותך או אפילו לעזור בפרסום, ולפעמים גם יסכימו לתרום קצת כסף אם יש לך תוכנית שדורשת השקעה. עוד מקום שרצוי מאוד מאוד לפרסם בו הוא כל מכללה או מוסד אקדמי באזור. לפי הגיל של האנשים שאתה רוצה שיגיעו אפשר לפרסם גם בתיכונים באיזור. עוד מקום אפשרי הוא מקומונים ועיתונים אזוריים, גם של הערים באזור.

רצוי שהשבועות הראשונים יכילו פעילות שמוכרת, אהובה ותמשוך כמה שיותר אנשים. הקרנה של סרט פופולרי במיוחד בתוספת פופקורן טרי, למשל. חשיפה רצינית תאפשר ליצור איזשהו בסיס של מעוניינים פוטנציאליים. בד"כ לא כל האנשים מגיעים אלא רק מי שיכול ומי שמעוניין ספציפית במה שאתה עושה בתא באותו שבוע. לכן צריך בסיס רחב ככל האפשר.

המטרה היא תמיד להשיג דרך התקשרות ישירה אל האנשים המעוניינים. כלומר מה שאתה צריך זה לאסוף אימיילים (הכי טוב) או מספרי סלולריים ולהכניס אותם לרשימת תפוצה שתקבל הודעות כל שבוע לגבי הפעילות הקרובה. אתה לא יכול להתרוצץ בכל האזור ולתלות מודעות כל החיים, בסופו של דבר אתה רוצה לטפל רק בהודעות בפורומים וברשימת התפוצה שלך. ראה את העבודה של התא הרחובותי כדוגמה.

זאת ההתחלה, לפחות.

אם אני יכול לעזור בעוד משהו אתה מוזמן לשלוח אימייל- idoinbal בהוטמייל קום.

מציג 10 תגובות משורשרות
מענה ל־תא מד"ב חדש!

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: