רעיונות למפגשי הפעילים

ללא כותרת ללא כותרת פורום פעילי האגודה רעיונות למפגשי הפעילים

מציג 8 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #163760 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

חברים, רומאים, בני עמי

מפגש הפעילים הקרוב שיהיה בפברואר, וזה שאחרי עולמות שיהיה ביוני, יקחו את המפגשים שלנו צעד אחד הלאה (באומץ! הלאה! אל המרחק! אמא… טוב, אולי לא. שיש, העבודה בחינוכית כובשת פיסות ממוחי) – הם לא יקרו בתוך כנס.

אי לכך ובהתאם לזאת, בנוסף לדיון בנושא הקרוב לליבה של האגודה (לאגודה ליבת זהב?), אני רוצה שתהיה בהם איזו שהיא פעילות… פעילית. כזאת שתהיה כיפית ותעזור לכם בהחלטה להנדיד את ישבנכם אל חיפה / באר שבע, אבל גם תהיה קשורה לגוף הפעילים.

נגיד…
      הרצאונת על גופים פעילים אחרים בחו"ל, כמו וורלדקון או איסטרקון או האגודות שפועלות שם מעבר להרי הערפל
      או…
      סקירה רצינית עם הרבה הומור של מאחורי קלעים של כנסים בארץ
      או אפילו סדנת "עשה לך כנס" קצרה, או מבוא לניהול כנסים.
      או…
      זהו. נגמרו לי הרעיונות.

מה אתם חושבים על הפעילויות האלה? האם מי מהן תעזור לכם להחליט להגיע למפגש בפריפריה?
      ויותר חשוב: מה אם איזה הצעה שתיים לפעילויות אחרות?

• #190889 הגב
      falcore
      משתתף

הצעות:

1. צפיה משותפת בסרט / פרק (נניח הפרק האבוד של בבילון 5) יכול להיות מגניב עד אין קץ.

2. סדנת יצירה בנושא כלשהו (בנה לך סיילון! הכן רכבך לוורפ 9!)

3. צילום סרט תדמית.

הרחבה על אופציה שלוש:

כבר כמה זמן אני זוממת לעשות סרטון מגניב על האגודה. ניסיתי לעניין את קרן בזמנו לעשות תחרות סרטונים למאורות.
      הרעיון שלי היה תחרות של סרטוני גיוס כמיטב המסורת של ספרי המד"ב האהובים עלינו (לוחמי החלל, המשחק של אנדר, מלחמת האדם הזקן) ובתור טיזר מאוד רציתי לעשות סרטון גיוס לועד.

הרעיון (משום מה) נפל… אבל אפשר לתכנן סרטון גיוס לגוף הפעילים (הומוריסטי! מצחיק! לא כזה שלוקח את עצמו ברצינות ודורש צוות שלם עם נערת מים, שני עוזרי תאורה, סאונדמן וכוריאוגרף) בפעילות אחת לתכנן ולהעלות רעיונות, ובמפגש הבא לצלם אותו…

• #190892 הגב
      MuchRejoicing
      משתתף

מרצים שעומדים להעביר הרצאה בכנס ולא בטוחים לגביה, או רוצים קצת רעיונות ועזרה, יכולים להעלות אותה (או גרסה מקוצרת שלה) במפגשי פעילים, לקבל הערות וכו'… זה יכול להיות גם מועיל וגם כיף.

• #190894 הגב
      darthziv
      משתתף

אשמח לעזור לך עם הסרטון…
      ולא לשכוח לפזר כל כמה זמן "would you like to learn more?"

• #190899 הגב
      סקיפי
      משתתף

פיקניקון!

• #190901 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

אבל… אבל… אבל… סרטים עושים…
      טוב, אולי כדאי שאני אשתוק לפני שהפולניה הפרפקציוניסטית שבי תצא.
      זה רעיון טוב, זה רק ידרוש מישהו שייקח עליו אחריות כדי שהוא יקרה… מישהו?

• #190902 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

אפשר לעשות אחת-שתיים כאלה ממש ממש בקיצור, לבדוק רעיונות עיקריים. נשמע טוב…

• #190903 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

לא פיקניקון שלם, כמובן, אבל זו יופי של הצעה. מפגש-פיקניק, עם אוכל שאנשים מביאים (מי אמר תחרות אפיה?). אולי אבל יותר לכיוון האביב… או לכיוון הבאר שבע :)

• #190905 הגב
      קרן אמבר
      משתתף

כבר הרבה זמן אני חושבת להרים סדנאות פרטיות למרצים מתחילים כדי לעזור להם לפתח את יכולת ההרצאה מול קהל.
      העברתי סדנה אחת כזו בכנס וקבלתי משוב חיובי נלהב.
      מן הראוי לערוך עוד כאלו בכנסים אבל משוב אישי עוזר נקודתית הרבה יותר טוב.

מציג 8 תגובות משורשרות
מענה ל־רעיונות למפגשי הפעילים

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: