פעילים – אליי! (פרויקט מרגש לאוהבי ספרים)

ללא כותרת ללא כותרת פורום פעילי האגודה פעילים – אליי! (פרויקט מרגש לאוהבי ספרים)

מציג 4 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #163783 הגב
      falcore
      משתתף

שלום לכולם!

פרויקט מעניין שדורש אנשים עם הרבה אהבה לספרים, רצון טוב ומעט זמן פנוי.

סיגל גפן – הבת של עמוס גפן – מעוניינת לתרום את הספריה שלו לאגודה. אם היה לנו בית, כבר מזמן היתה מפארת את כתליו הספריה המרשימה הזו, אבל מכיוון שעדיין לא רכשנו נדל"ן העברת הספרים מתעכבת.

ישנם כמה רעיונות לגבי מה *לעשות* עם הספרים, וביניהם –
      1. לתרום אותם לספריה ולפתוח בה אגף מד"ב ופנטסיה (על שמו של עמוס גפן או משהו בסגנון).
      2. לעשות מכירה פומבית של הספרים בין חברי האגודה.
      3. שילוב כלשהו של השניים.
      4. רעיון מגניב אחר שאתם חושבים עליו ורוצים להעלות אותו.

הפרויקט מתחלק לשני חלקים. בשלב הראשון, אנחנו צריכים לקטלג את הספריה הזו.

הייתי בביתה של סיגל וראיתי כ600 ספרים, רובם המוחלט באנגלית, על רובם יש מדבקה מגניבה של "מספרייתו של עמוס גפן" וכולם ספרי ז'אנר מרתקים.

דרושים אנשים שרוצים לבוא (כנראה נצטרך כמה פעמים) לרשום את כל הספרים האלה ולקבץ אותם לכדי רשימה אחת, כדי שנדע אלו אוצרות יש לנו ביד.

בשלב השני, אחרי שנדע מה כוללת הספריה – נוכל להחליט האם לתרום אותה לספריה ציבורית במקום בו קוראי האנגלית רבים וישמחו בעושר הספרותי הזה, או האם חברי האגודה ישמחו להושיט ידיים חמדניות ולאמץ את הספרים אל חיקם.

אני אישית מתאפקת לא להציע לאכסן את הספריה אצלי (רק באופן זמני בהחלט! נשבעת לכם!) ולסיגל בינתיים לא אכפת שהספריה אצלה, אבל אני חושבת שכדאי לאמץ בשתי ידיים את ההצעה הנדיבה, לקטלג את האוסף העצום הזה ולהחליט מה עושים איתו.

מי בא?

• #190988 הגב
      MuchRejoicing
      משתתף

ספרים… המון ספרים… ואז עוד קצת ספרים, עם תוספת של ספרים בצד… אה, כלומר, תו עברי

• #190990 הגב
      ido_i
      משתתף

(ל"ת)

• #190992 הגב
      falcore
      משתתף

מה שלילי אמרה…

• #191000 הגב
      סקיפי
      משתתף

אני!

מציג 4 תגובות משורשרות
מענה ל־פעילים – אליי! (פרויקט מרגש לאוהבי ספרים)

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: