עומס בכביש 6

מציג תגובה משורשרת 1
  • מאת
    תגובות
    • #163900 הגב
      תמי 1
      משתתף

כביש 6 ? חוצה ישראל! חלומו של כל נהג!
      … יותר כמו חלום רע!

בטח ראיתם או שמעתם על העומסים הכבדים המלווים לאחרונה מידי יום את הנוסעים בכביש 6, בעיקר בין מחלף בקעה למחלף אייל, וגורמים לזמן רב שמבוזבז בעמידה בפקק ואיחורים לעבודה. מיותר לציין כמה מתסכל ומרגיז לנסוע כך בכביש שאמור להיות פנוי ונוח לנסיעה, ומה שמפתיע זה שאף אחד עדיין לא ממש מבין את הסיבה לכך.
      רוב האנשים פותרים את העניין בכך ש- מתבצעות עבודות בכביש באזור/ אין שוליים/ אנשים לא מרוכזים, אבל לי נראה שבאופן כללי יש הרבה יותר רכבים על הכביש, זאת אומרת ממש הרבה יותר.
      כמעט כאילו… יותר רכבים ממה שאמורים להיות.

זה נשמע לא הגיוני, אבל מה אם חלק מכביש 6 משמש כמחלף בכביש אינטרגאלאקטי??
      ובעצם חלק מהרכבים 'תופסים עליו טרמפ' ביציאה מאיזה חור תולעת, או בדרך לאיזו מערבולת קוסמית שתיקח אותם הביתה?

אולי האיש ברכב שמשמאל שמחטט באף הוא בעצם יצור דמוי אנוש שצומחת לו יד נוספת? ואולי מה שנראה כאיש שקורא עיתון ברכב מאחוריך הוא יצור דמוי נייר והנהג שלו, ומייד אחרי מחלף אייל הם יעלמו מהכביש וימשיכו בדרכם? (שמתם לב שבערך אחרי אייל הכביש נהיה פנוי יותר פתאום?)

יכול להיות שקצת חלמתי מרוב שעות שאני תקועה פה בפקק (לא, אני לא מנמנמת), אבל תודו שזו אופצייה…

בכל מקרה, אני מקווה שהפקק יגמר ואני אגיע בזמן לעבודה, יש לי ישיבת בוקר במשרד… ביופיטר!

• #191271 הגב

לא את טועה, זה הרבה יותר פשוט מזה, כולם יודעים שכביש שש פנוי אז כולם נוסעים דרכו, אם כבר זה מזכיר לי סיפור מדע בדיוני על התפוצצות אוכלוסין בכדור הארץ, אנשי הארץ מעמיסים ספינה בכל הפליטים שהיא יכולה לשאת והם טסים לחלל למצוא כוכב מיושב, ואז הם מגלים שהחלל כולו מלא בספינות עמוסות פליטים מכוכבים אחרים שכולן מחפשות גם כן כוכב להתיישב בו כי מי אמר שרק בכדור הארץ יש התפוצצות אוכלוסין.
      את מבינה, אנחנו יכולים לסלול עוד ועוד כבישים עד שכל הארץ תיהיה מלאה אספלט אבל אם במקביל נקנה עוד ועוד מכוניות תמיד נגיע בסוף לפקק התנועה הנצחי.

מציג תגובה משורשרת 1
מענה ל־עומס בכביש 6

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: