סיכום אייקון?

מציג 4 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #163955 הגב
      Drag0nR3b0rn
      משתתף

האם יש אפשרות לעלות לפורום סוג של סיכום של המפגש באייקון לטובת אלו שלא יכלו להגיע אליו?

• #191344 הגב
      קרן אמבר
      משתתף

באופן כללי היה כיף, הייתה אווירה שכבר מזמן לא חשנו בכנס אייקון וכולנו בכינו על זה רבות.
      זה היה כנס, גם אם מישום מה קראו לו פסטיבל.
      התחושה שלי הייתה שהאגודה הגיעה לסוג של גיבוש עצמי וחזרה לעצמה, אזרה כוחות והזכירה לכולנו למה אנחנו משקיעים בה כל כך הרבה.

דברים טובים במיוחד שהיו בכנס:
      בית התה- פינת zula נוחה וזולה למנשנשים שהיוותה מקום להיות בו במקום הדשא שאין או הקפיטריות היקרות והלא נוחות.
      דוכן ספרים יד שניה- מסורת ארוכת שנים שסבלה זלזול רב בשנים האחרונות.
      הפקת מקור- 3 פעמים ועוד חזרה גנרלית. כל הכבוד!
      תוכן מגוון ועשיר- היה טווח מכובד של אירועים מעניינים לכל נפש וחוויות כיפיות.

דברים שרצוי לשפר לפעם הבאה:
      כרטיסים למרצים וסגל- ההזמנות הללו ידועות מראש ואפשר להכין הכל מראש במעטפות כדי לקצר הליכים.
      תורים- לתגבר עמדות בזמנים קשים- אולי כדאי להכין עמדות כרטיסים זמניות לתגבור או אולי איזה נוהל לפיצול עמדות כרטיסים או תגבור כוח האדם בהן. צריך להיות משהו שאפשר לעשות.

נו, שאלו יהיו הבעיות שלנו.

היה כיף
      -קרן

• #191346 הגב
      Drag0nR3b0rn
      משתתף

למען האמת התכוונתי לסיכום מפגש גוף הפעילים שהיה באייקון (הייתי עסוק עם ההמונים בקופות ולא יכלתי להגיע אליו). באייקון הייתי ואכן מאוד נהנתי. (וכבר טרחתי לשלוח משוב א-ר-ו-ך ומלא מחמאות והצעות =) )

• #191347 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

אכן, סיכום מלא יעלה בקרוב יחד עם המסקנות שהוסקו ממנו – שהן, למעשה, התוכנית לשנה הקרובה. אני רק מחכה לשתיים-שלוש החלטות "רשמיות", שדורשות גם התייעצות עם הוועד.

• #191379 הגב
      קרן אמבר
      משתתף

אז איפה הסיכום?

מציג 4 תגובות משורשרות
מענה ל־סיכום אייקון?

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: