נעים להכיר

מציג 16 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #163720 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

ברוכים הבאים לפורום פעילי האגודה פעם שניה!

אתם מוזמנים להוסיף הודעה עם כל הפרטים החשובים, הקריטיים והעסיסיים על עצמכם.

ובתור אתגר לאנשים שכבר מכירים האחד את השני שנים – אתם מוזמנים לסיים את ההודעה בפרט אחד, מעניין, שאתם חושבים שלא יודעים עליכם.

בהצלחה :)

• #190667 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

ידועה בעיקר בכינוי אסטרו-נעמי.

אני… ג'ינג'ית מבחירה, מתנדבת ומארגנת סדרתית באגודה כבר 12 שנים, בת 28 (וחצי!), עובדת על קריירה כבמאית טלוויזיה.

בתור הז'אנר, תמצאו אצלי בעיקר ספרים, ובעיקר פנטסיה איכותית. זה לא שאני בוחלת במד"ב, חס וחלילה. ככה יצא. הסופרים החביבים עלי (ושאני זוכרת כרגע) הם ניל גיימן (סנדמן, סנדמן, סנדמן!), קרול ברג, טים פאוורס ואמה בול (מלחמה למען האלונים! מלחמה למען האלונים!). סרט הז'אנר האולטימטיבי, מבחינתי, הוא דווקא "גלקסי קווסט".

יש לי כמה אובססיות מאסיביות מחוץ לז'אנר. הן משתנות מדי פעם, וכרגע כוללות את אירלנד (מוזיקה, מיתולוגיה, ריקוד, נופים, מה שלא יהיה!), ג'טרו טל (הלהקה, לא ממציא המחרשה המתהפכת), רומנים היסטורים (ובמיוחד ג'יין אוסטן, וגם כאלה עם ספינות, ויותר מכל – הורנבלואר!), הופעות אינדי ישראליות (הפשרות שולתים!!1 בת' השליטה) והתמכרות חסרת פרופורציה לסדרות דרמה טלוויזיוניות (חשיפה לצפון היא אהובתי הוותיקה, NCIS היא הקורבן הנוכחי).

ועוד פרט שאתם (כנראה) לא יודעים עלי:
      למעשה, התחלתי להתנדב בסטארבייס 972 ממש עם היוולדו, עוד לפני שהתחלתי להתנדב באגודה, פשוט כי הם גייסו לפני האגודה והיתה ילדה טרקית להפליא בגיל 16. אחר כך, באיקון הראשון ב-98', התנדבתי גם במועדון וגם באגודה… כן, שמונה שעות באחד הימים.

• #190669 הגב
      Sabre Runner
      משתתף

יש אנשים שמתעקשים לקרוא לי Sabre Runner אבל אתם יכולים לקרוא לי, בקיצור, ערן.

אני גבוה וסטואי יותר מהחובב הממוצע, בן 25 (וחצי!) ולומד לתואר ראשון במדעי המחשב בטכניון. מתנדב לפעילות שנים בודדות בלבד (3, 4 או אולי 5, אני לא ממש זוכר) וכבר הספקתי ליפול תחת עומס שאני מחשיב מטורף יחסית (כולל מספר כנסים ותפקידים בתא הטכניוני למד"ב. כן, IT'S ALIVE!!!).

מבחינה ז'אנרית אני מחזיק מעט ספרים כתובים, הרבה יותר מוקראים וכמות קומיקס שלא אספיק לקרוא בימי חיי. אבל אוספי הסרטים והמשחקים שאני משתף עם אח שלי הם הנכס העיקרי. וכן, אני מחשיב משחקים (לוח, קלפים, מחשב…) כאמנות לכל דבר ומשתדל לשחק רק את הטובים והאלגנטיים יותר.

מעבר לז'אנר אני אוהב סדרות בילוש (בעיקר המיוחדות והמעניינות יותר כמו דקסטר, NCIS, Criminal Minds, The Mentalist וכדומה) ואלו גם סוגי הספרים העיקריים החוץ ז'אנריים שאני מוכן לגעת בהם. וכמובן שאני חולה סרטים באופן כללי ואראה (שלא לדבר על שכבר ראיתי) כמעט כל דבר. מעבר למעמסה האירופאית והסינית/יפנית הסטנדרטית שכולם מכירים, ראיתי סרטים קוריאניים שאת השם שלהם לא שמעתם עדיין כמו גם שוודים, נורווגיים, רוסים, טורקים והודים. ויש ביניהם גם סרטים טובים, רק שתדעו.

שני פרטים שאולי אתם לא יודעים עליי הם שהתחלתי ללמוד משחקי תפקידים (וכתוצאה מזה גם כתיבה בכלל) ממשחקי פורום באינטרנט העתיק בהם הדגש היה על סיפור ולא על שיטה. כתוצאה מזה, למרות שאני מחשיב את עצמי כשחקן מנוסה, את כמות משחקי התפקידיים השולחניים ששיחקתי אפשר לספור על יד אחת וישארו אצבעות ספייר. בנוסף, השתמשתי במספר כינויים בתחילת דרכי בקהילה עד שנשארתי לבסוף עם זה. לא שאני הולך לגלות לכם מה הם היו… :)

• #190670 הגב
      Inbal G
      משתתף

שלום אני ענבל,
      כרגע אני סטודנטית לתואר שני בפסיכוביולוגיה באוניבריסטת תל אביב.
      אני מתנדבת סידרתית בכנסים משנת 2000 כשעוד הייתי בתיכון, אבל אני לא אושיית אינטרנט ידועה ;)

אני אוהבת לקרוא מד"ב ופנטסיה, כאשר הסופרים האהובים עלי הם טים פאוורס, אורסון סקוט קארד, לואיס מקמסטר בז'ולד, קרול ברג, ועוד רבים….
      אני אוהבת גם לראות בטלוויזיה ובקולנוע את נבחרי הז'אנר, כאשר לפי דעתי הסרט המדע בידיוני הטוב ביותר שהיה עד היום הוא "גאטאקה",
      הוא מראה שאפשר לעשות מדע בדיוני עם רעיונות בנויים טוב גם בקולנוע, למרות הניסיון הרב של סרטים אחרים להרוס כל תיקווה לכך.

מבחינת ספרים אני קוראית בעיקר ז'אנר, ומבחינת סדרות וסרטים אני משתדלת לראות את כל מה שנראה שיהיה טוב ומעניין.

אנקדוטה חביבה עלי: תמיד נמשכתי לתחום המד"ב והפנטסיה, כנראה שזה היה קשור לכך שבשביל ההורים שלי סיפורים לפני השינה היו ההוביט ושר הטבעות.

• #190671 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

תנל"ת

• #190672 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

של התא החיפאי? במפגש במאורות יחפשו פרטים אפלים מהעבר… :)

• #190676 הגב
      גרומיט
      משתתף

וכיוון שאין לי כוח להודעת הכרות מפורטת, אכתוב רק שאני פעיל באגודה מ… מזמן, הייתי חבר ועד, אחראי מזכירות, גזבר, וככל הנראה יצא לי לעשות דבר או שניים גם מעבר לזה, באגודה ובכלל.
      אה – ולמרות השמועות, אני לא טורף כותבים ששולחים לי סיפורים ל"בלי פאניקה". ערימת העצמות בחצר היא ממקור אחר לגמרי.

• #190677 הגב
      darthziv
      משתתף

תוכניתן במקצוע, בן 27 (מסרב להכיר בחצאי גילאים נוכח העובדה שעברתי את גיל 12), הייתי מתנדב קבוע בכנסים בימים בהם זמן היה משהו יותר זמין, זה היה החל מהאייקון הראשון (לא סקטור, זה שאחריו)
      וכן גם אותי סטארבייס גייסו קודם (עבר טרקי אפל) עד שעברתי לאגודה

חובב גדול של סרטי/סדרות מד"ב ופנטסיה רבות (בעיקר כאלו של ג'וס ווידון)
      קורא בעיקר את עולם הדיסק (רק עוד כמה ספרים ונגמר…)
      סרט אהוב, הנסיכה הקסומה, איך אפשר אחרת… אם רוצים משהו חדש יותר, אז יש לי חיבה ענקית לוואצ'מן

דברים שאתם לא יודעים עליי, אממ… את נעמי הייתי פוגש (ודיי משגע) בתא מד"ב/פנטזיה של רחובות, עוד מהימים שהיה נקרא הניוטרל זון (כיום זה ספיר), היא הייתה מעבירה פעילויות חינוכיות מד"ביות שונות, אני עשיתי לה קצת את המוות כשגררתי את החבר'ה שם לעשיית שטויות….
      במקרה ספציפי זכור לי שהיינו צריכים להתחלק לקבוצות, כשכל קבוצה שולחת נציג לקבוצה השניה כדי "לחקור כוכב אחר, את התרבות, הממשל…" ולדווח על מספר דברים מסויימים כדי לקבל נקודות.
      הכוכב ששכנעתי את כולם בקבוצה לעשות, היה "כוכב ארץ הפלאות", שזה אומר סתם לקשקש כמו מטורפים ולקפוץ מכיסא לכיסא בזמן שאחד מאיתנו שכב על שולחן וחייך תוך הצבעה לכיוונים שונים
      needless to say שזה היה קל לניחוש ולכן הפסדנו, אבל זה היה כיף

• #190681 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

אחרת הייתי זוכרת ששיגעת אותי. עד היום הייתי תחת הרושם שכולם היו חנונים טובים והתנהגו כל כך הרבה יותר טוב מברוב הקבוצות שלי… :)

• #190682 הגב
      מוניקה
      משתתף

פעם ראשונה אתכם.
      נדבקתי בחיידק המד"ב בשנת 2006 והייתי אז בת 37.
      לומדת להנאתי פילוסופיה באו"פ, לומדת עכשיו סדנת כתיבה אצל הגר ינאי ונהנית מכל רגע, אדם עסוק במיוחד.
      אהבתי הגדולה נתונה לסילברברג בעיקר, אבל גם שקלי והרברט האב.
      לקחתי יום חופש ב-17/12 כדי להיות אתכם ולהתנדבר בכייף. יש לי לא מעט לתרום.
      מאחלת שבוע נעים, והולכת לקרוא אתכם.

• #190685 הגב
      קרן אמבר
      משתתף

קרן אמבר, מקושרת בדרכים שונות ומשונות לאגודה כבר איזה עשור בערך.
      הרצאות זוגיות אינטראקטיביות, יוזמות פרועות, בישול רעיונות מתקדם, מופעי חוצות מאולתרים, איזה כנס אחד או שניים ושאר מעללים. יש לי המון חוויות טובות מהאגודה והאנשים היותר בולטים שבה.

דברים שאולי אתם לא יודעים… מממ… שהאירוע הראשון שהעברתי היה בבאר- חידון טריוויה לזכרו של דאגלאס אדאמס?
      ושבלי חגית וינר לא הייתי מעבירה הרצאות?

• #190688 הגב
      נגה
      משתתף

אני בת 18, מתנדבת פחות משנה ומשום מה המנהלת של התא הירושלמי שבתקווה יקום בקרוב. (כל מה שאנחנו צריכים זה מקום מרצים ואנשים. מישהו רוצה להרצות?).

קוראת כל ספר זאנר שנופל לידי, קוראת וכותבת פאנפיקשן מדי פעם, רואה כמה סדרות זאנריות וכמעט ולא רואה סרטים.

• #190689 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

וגם תנחומי… :)

כיוון שניהלתי תא או שניים בימי חיי, את מוזמנת להתייעץ חופשי בכל שאלה, תהיה, דילמה ובכלל. אני זמינה תמיד ב-
      naomi@astronomi.tv

בהצלחה רבה!

• #190771 הגב
      MuchRejoicing
      משתתף

בת 26 על פי הספירה המסורתית (אבל מוכנה לקבל כמה מספרים אלטרנטיביים כמו 25, או 3. תלוי ממתי סופרים.). ירושלמית. כותבת מפעם לפעם. מגיעה לכנסים מגיל 16 לערך, אבל עד לא מזמן לא מאוד פעילה, ואז בדרך מסתורית כלשהי מצאתי את עצמי בועד האגודה (זו לא הזדמנות רעה לציין שבואו אלינו, יבש אצלנו, ולא רק שיש אצלנו מקום – עדי גם סורגת עבורנו נינג'ות). מבלה את רוב זמני בלהתחמק מעשיית תואר שני. להיות בועד בהחלט מסייע למטרה.

אני לא כל כך יודעת מה אנשים יודעים עלי, ובטח לא מה מעניין לגבי, אז ננסה את העובדה שאני כותבת לואו-טק, עם פנקסים ועטים, ואחת הסיבות שסיפורים שלי מתפרסמים לעיתים רחוקות היא שלוקח זמן לאסוף את כל הפנקסים, למצוא את כל החלקים של הסיפור, לסדר אותם בסדר בו נכתבו ולהקליד אותם למחשב, ובדרך כלל בשלב הזה אני כבר עסוקה בלכתוב משהו אחר. למרבה המזל יש לי שפע של מקום במגירות.
      עובדה אלטרנטיבית היא שאני מתקשה מאוד בזיהוי פרצופים וזכירת שמות, מה שעושה אותי אחד האנשים שהכי קשה לרכל איתם ("מכירה את…?" – "אולי" – "נו, חבר של…" – "מי?" – "בלונדיני עם משקפיים!" – "אממ… אין לי מושג"), מאפשר לי לפגוש אנשים שוב ושוב בפעם הראשונה, וגורם לשפע של מקרים משעשעים בהם לא זיהיתי אנשים שכן הכרתי ודימיתי בנפשי שאנשים זרים מזהים אותי ולכן הנחתי שהם אנשים שהם לא – עליהם אני תמיד שמחה לספר לכל מי שטוען שהוא מכיר אותי ו/או מוכן לבדר אותי. בעיקר בכנסים.

• #190781 הגב
      גל
      משתתף

נשוי לאישה גם יפה וגם אופה + שני ילדים: אחד חנון כמוני בן 4 (וחצי), השניה ערסית בת שנה ו-4.
      דוקטורנט בביולוגיה בתחום בקרת הביטוי הגנטי ברמת הmRNA. חיית מודל: שמר האפייה.

בספרות, חובב בעיקר מדע בדיוני, ופחות פנטסיה. סופר אהוד, אם לא ניחשתם, היינליין. ובכלל, אני מעדיף את המד"ב של תור הזהב.
      דווקא בסדרות טלוויזיה אני מעדיף את הפנטזיה: באפי, החיים על פי נד, חברים. וכמובן כל דבר של ג'וס.

הגעתי לאגודה בדרך עקיפה: יום אחד נסעתי ברכבת, קראתי ספר של סאגאן וזקן חביב שאל אותי מה אני קורא. התחלנו לדבר על מד"ב והתברר לי שהוא מארגן מפגשים ברחובות – זה היה אהרון שיר. הייתי אז בצבא ולא הייתי הרבה בבית אבל כשיכולתי באתי. האייקון הראשון שהייתי בו היה אייקון 99, אבל אז לא נרשמתי לאגודה, אלא רק כמה חודשים אחר כך.
      מאז הספקתי להיות מתנדב בדוכנים בכנסים, אחראי משמרת, אחראי דוכן אגודה, חבר ועד (שנתיים וחצי לא רצופות), אחראי כספים באייקון, פנטזיקון, פאןקון, עולמות, שופט בתחרויות סיפורים, אחראי מזכירות ועוד כל מיני.

משהו שאולי לא ידעתם: אם הייתי מוציא פטנט על מלאווח-פיצה, שהמצאתי בגיל 10, הייתי היום עשיר. או לפחות אמיד פלוס. בכלל, פיצה הוא המאכל האהוב עלי ואני משתמש כמעט בכל מוצר דמוי לחם כדי להכין פיצה כולל לחם, פיתה, מלאווח, ג'חנון, לחוח (שמתם לב למוטיב התימני? אני לא תימני) והכי טובה -פיצה מאיטריות.

• #190805 הגב
      קרן אמבר
      משתתף

פיצה מאטריות… זה לא גרסה נמוכה של לאזניה?

• #190843 הגב
      גל
      משתתף

מממ.. פיצה

מציג 16 תגובות משורשרות
מענה ל־נעים להכיר

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: