מרתון "מלחמת הכוכבים"

ללא כותרת ללא כותרת הקליקה מרתון "מלחמת הכוכבים"

מציג 9 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #162964 הגב
      האפלו
      משתתף

שלום לכולם (פרטיי בגילדה של העמותה),
      אני רוצה ומתכנן לבצע הקרנה של ששת סרטי מלחמת הכוכבים עם חברים שלי.
      תהיתי אם מישהו מכם עשה את זה אי-פעם ואם כן – אלו עצות או הצעות יש לו?
      למשל לפרוס את זה על פני יומיים או יותר? לשלב הרבה הפסקות או להישאב לתוך הסרטים ברצף?
      להזמין הרבה או מעט אנשים?
      ועוד תהיתי, אם אפשר אולי להפקיע אולם סינמטק בשביל הקרנה מיוחדת וגדולה ומקצועית יותר?

ב"מ,
      האפלו.

• #183585 הגב
      קרן אמבר
      משתתף

נסיון לצפות בממלכה העשירית ביום אחד הסתיים בתשישות יתר
      עדיף לפרוס על פני יומיים ולחלק לשתי הטרילוגיות כמובן.
      לעשות הפסקה ארוכה יותר – לאוכל- אחרי הסרט השני בכל טרילוגיה.
      נראה לי שתתמוטט כלכלית אם תנסה להרים כזה דבר בסינמטק בלי שום סוג של תמיכה מחסויות.
      שווה לברר כמה עולים זכויות ההקרנה, כמה עולה השכרת המקום, כמה תוכל למכור כרטיסים וכמה עולה לך פרסום בעתונים ובלוחות המודעות בעיר ובאינטרנט.
      אם תצליח להרכיב הצעת תקציב ריאליסטית (הכנסות מחושבות לפי מכירת כ70% מכמות הכרטיסים המקסימלית) תעביר אותה אל הוועד ונדון במתן תמיכה וגיוס חסויות ברצינות.
      בהצלחה.
      -קרן

• #183586 הגב
      ליאה
      משתתף

בערוץ 10 מוקרנים כל יום שישי סרטי הסאגה. אני לא בטוחה שמישהו ירצה לשלם על זה כסף, ובלי כסף לא תצליח להחזיק את האולם.
      עוד בעיה היא כמובן זכויות היוצרים. אם אתה עושה הקרנה גדולה אתה צריך להשיג/לקנות אותם.
      בהנחה שעברת את שתי המשוכות האלו ויש לך מספיק אנשים שמעוניינים – אני מסכימה עם קרן. לחלק. יומיים-שלושה לפחות.

• #183587 הגב
      ???
      משתתף

בתחילת התכנון של "עולמות" תוכננו 2 מרתונים ליליים, של הטרילוגיה המקורית ושל החדשה, לכבוד 40 שנה לסרט הראשון (או משהו). אנחנו עדיין חושבים על זה, אבל עם ההקרנות בערוץ 10 לא נראה שיהיה ביקוש לדבר כזה.

• #183588 הגב
      ???
      משתתף

למה אף אחד לא הודיע לי שמשדרים את כל הטרילוגיה בערוץ 10?? הספקתי לראות רק את סרטים 1 ו-2

• #183589 הגב
      ???
      משתתף

כיוון שהמפיצים לא משחררים את זכויות ההקרנה של הסדרה המקורית, עד שלא יהיו העותקים המשופצים.

• #183591 הגב
      Sabre Runner
      משתתף

לפני חודש לפחות. בדצמבר היה צריך לצאת המארז השלם של הסרטים לפני ואחרי השיפוץ.

• #183592 הגב
      Sabre Runner
      משתתף

אולי אפשר לעבוד ביחד?

בכל מקרה, יום אחד זה יהיה מעט לחוץ מדי לדעתי. אולי טרילוגיה ואז טרילוגיה אבל גם בשביל זה צריך לפנות ערב ולילה ארוך.
      אני מציע הפסקה של 10 דקות או רבע שעה לשירותים בין סרט לסרט כשאכילה ושתייה יכולה להתנהל במהלכו.

• #183593 הגב
      ???
      משתתף

אני ממוקם ברמת-השרון. מכיר?
      עבודה ביחד בהחלט אפשרית, אבל אז נצטרך למצוא מקום שבו אפשר להכיל ולהלין כמות גדולה של אנשים.
      אני תכננתי להיפגש 7-8 אנשים במרתף של חבר שלי ולהשיג מקרן כלשהו.

ב"מ,
      האפלו

נ.ב. – מה מיקומך אתה הארצישראלי?

• #183594 הגב
      Sabre Runner
      משתתף

אני גר בצפון. כל הציוד הנחוץ כבר יש לי. מה שחסר לי זה רק נתינים.

מציג 9 תגובות משורשרות
מענה ל־מרתון "מלחמת הכוכבים"

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: