מה קורה עם התביעה? האם נכון שהכל ניגמר?

ללא כותרת ללא כותרת פורום האגודה מה קורה עם התביעה? האם נכון שהכל ניגמר?

מציג 8 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #164081 הגב
      ???
      משתתף

קראתי בפורומים הכחולים תשובה של מיכאל שאמר כך:
      "בין אייקון 2011 לאייקון 2012 הוגשו תביעות משפטיות (מעבר לדיון אצל רשם הסימנים). זה בעיקר מה שהשתנה בין 2011 ל- 2012. אם כי, אני חייב להודות, שהחדשות מהיום הופכות את כל העניין להרבה פחות עניין, כי העניין עם התביעות, עושה רושם, נגמר".

הוא גם ציין שאייקון האחרון הרויח בשבילם 15 אלף אם הבנתי נכון, אז זה אומר 30 אלף רווח, לעומת אייקון 2008 ו2009 זה די משמעותי הייתי אומרת.

• #191621 הגב
      גל
      משתתף
    • #191624 הגב
      Odonata
      משתתף

פרטים נוספים יפורסמו בקרוב.

• #191626 הגב
      ???
      משתתף

ומה הוועד הנכבד מתעתד לעשות בפרסומים שונים בהם מופיע שאורי אביב מנהל את "אייקון-TLV", אחרי שהוסכמה הפשרה?

מילא כתבה עיתונאית כשבוע לאחר הפשרה (עם התירוץ הצפוי של "זה כבר היה מוכן, ועלה לדפוס"), אבל גם השבוע, בכתבה על "ההוביט", מרואיין אורי בתואר הזה.

http://www.israelhayom.co.il/site/newsletter_article.php?id=24316&newsletter=07.12.2012

• #191627 הגב
      גל
      משתתף

אני לא יודע מה התנאים של הפשרה, אבל במייל הנוכחי (דצמבר) הם עדיין נושאים את הלוגו והשם של TLV, למרות שהם הודיעו שהחל מ2013 הם משנים את השם לאוטופיה.
      וכם הפייסבוק שלהם עדיין נושא את השם אייקון.

• #191628 הגב
      גל
      משתתף

ציטוט מהאתר החדש שלהם ששעשע אותי:

"זה זמן מה שאנו שוקלים שינוי בשמו של הפסטיבל על-מנת לשקף את התמורות המהותיות שחלו בו. סממנים לכך ניתן היה לראות בשנתיים האחרונות, בהן הבלטנו את חשיבותה של העיר תל-אביב והזיקה הבינלאומית של הפסטיבל, שניהם חקוקים כעת עמוק ב-DNA שלנו, והשנה עדכנו את כותרתו של הפסטיבל, לפסטיבל תל-אביב הבינלאומי למדע בדיוני, דמיון והעתיד."

• #191629 הגב
      Odonata
      משתתף

אנו מודעים לכל הנקודות שהעלתם, הנושא נמצא בטיפול עורך הדין.

• #191630 הגב
      גל
      משתתף

כביכול המשך ישיר של אייקון

• #191631 הגב
      Odonata
      משתתף

כן, ראיתי…

מציג 8 תגובות משורשרות
מענה ל־מה קורה עם התביעה? האם נכון שהכל ניגמר?

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: