השילוב???

מציג 7 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #162211 הגב
      Moses
      משתתף

טוב.. לא היה לי שמץ של מושג איזה שם לכתוב.

"הכל החל בלילה אחד שהיה כמו כל הלילות שלפניו עד ש…"
      "פאאהה!!!! איזה התחלה מסריחה" אמר הזוטון שישב על ענף העץ בצד.
      "שתוק בול!!! זה הסיפור שלי ויש לי את הזכות להתחיל אותו באיזו צורה שאני בוחר להתחיל אותו!!! מובן? או שאני צריך להכניס לך את זה בכוח לראש?"
      "לא, לא, זה בסדר אני לא אפריע לך שוב." אמר הזוטון שהוא מתיישב חזרה על בול העץ שמצא לו לנוח.
      הבן אדם התיישב על האבן שלו והמשיך בסיפור:
      "הכל החל בלילה אחד שהיה כמו כל הלילות שלפניו עד ש…" – "מה זה עכשיו?!?!?!" שוב נקתע סיפורו של האדם ברעש מחריש אוזניים.
      "סתקלו לסם!" אמר חצי העוג שישב לצידו של הזוטון על אותו הענף.
      החבורה, שכללה אדם, חצי אוג, זוטון, ואישה, כמה ממקומה והסתכלה לעבר השמיים… עצם בוער שנראה כמו כדור אש פילח את השמיים והוא זה שעשה את הרעש המחריש.
      "מה אתם חושבים שזה?" שאל הזוטון.
      "או" -נשמע קול נשי "אתה והסקרנות שלך בול… יום אחד היא תהרוג אותך. זה בטח איזה לחש של אחד הקוסמים בסביבה שהתפקשש."
      "זה תר גדול ממה שראיתי בחיים שלי" – אמר חצי העוג – "זה בטח לא קסם".
      "אז בואו נלך לבדוק" אמר הזוטון ולפני שסיים את דבריו החל לרוץ לעבר כיוון התעופה של העצם הבוער שבשמיים.
      "היי… חכה לנו!!!!" צעק האדם שגם הוא פותח בריצה והאישה וחצי העוג אחריו.
      לפתע… העצם הפסיק את תעופתו והחל לנסוק לכיוון האדמה. אחרי שנייה של התרסקות נשמע בום ענק והעצם נעלם.
      "זה התרסק!" אמר בול שהחבורה הדביקה אותו. זוטונים זריזים אך בריצות ארוכות הם אחרונים.
      החבורה המשיכה לרוץ עד שראתה לפניה בור שיוצא ממנו ענן עשן אדיר!
      "לשם!" צעקו כולם יחדיו ושינו את כיוון הריצה שלהם לעבר הבור. שהגיעו לשם התגלה לפניהם מחזה מדהים…

אם זה טוב אז תרשמו לי ואני אמשיך את זה.

• #174883 הגב
      NY
      משתתף

מבלי להתייחס כרגע לשגיאות ניסוח וכתיב, לסגנון הבעייתי ולהגזמה הפראית בכל הנוגע לסמני פיסוק, אני מוצא עצמי חייב להעיר לך בנושאים הבאים:
      א. "החבורה כללה אדם, חצי אוג, זוטון ואשה" – מדהים! בזה הרגע גילית לנו כי אשה אינה אדם! כנראה שנשים הנן קבוצה חריגה באוכלוסיה, כמוהן כזוטונים וחצאי אוגים (או מה שזה לא יהיה). אהא. שמע, אני במקומך הייתי מברר, כרגע, היכן נתן להתחבא מאימת מנהלת הפורום האימתנית שלנו, לפני שזו תשים לב לניסוח המופלא.
      ב. "החבורה כללה אדם, חצי אוג, זוטון ואשה" – מופלא! יחודי! אני בטוח כי זה הסיפור הראשון שקראתי מעודי בו מופיעה חבורה הכוללת אדם, חצי אוג, זוטון ואשה. קראתי על הרבה חבורות של אדם, חצי-אורק, זוטון ואשה, או אדם, חצי-עלף, זוטון ואשה, או אדם, חצי-דג, זוטון ואשה, ואפילו סיפורים על סתם אדם ואשה, אבל חבורה *כזאת?* תשמע, *זה* חדש!
      ג. "החבורה כללה אדם, חצי אוג, זוטון ואשה!!!!?!?!?!?!?!?!" – אכן, לא יכלתי להתאפק. מה ההתפרעות הזו עם סמני הקריאה והשאלה?!?!?! רחמנות!!!!!!!!

• #174884 הגב
      Preacher 1
      משתתף

מה שפרסמת כאן זה זלזול בקוראים שלך ובכתיבה בכלל. על שגיאות הכתיב כבר העירו לך, אני רוצה לדבר על עצם הרעיון של לכתוב שתי פסקאות ולפרסם אותן. אם יש לך סיפור _שלם_ בראש, כתוב אותו, תעבוד עליו עד שיהיה מושלם, ואז תפרסם אותו. אתה חושב שאחרי שאתה כותב משהו כזה מישהו ירצה לקרוא המשך?

עוד משהו – תנסה להיות _קצת_ מקורי. הסיפור פשוט צועק "אני מבוסס על D&D". שלא לדבר על זה שהרעיון של חבורה הוא רעיון משחקי שנועד לאפשר לקבוצת שחקנים לשחק ביחד, ובסיפור זה סתם נראה טיפשי.

• #174885 הגב
      Boojie
      משתתף

רק את ההערה שלך…
      ולא ממש מטריד אותי שכותב כושל כותב שטות מעין זו. היה מטריד אותי יותר אם כותב רציני יותר היה כותב שטות מעין זו…

• #174888 הגב
      NY
      משתתף

עד שמישהו כותב סוף סוף על זוטים ואישות את חייבת להתעלם? שערוריה! איה להט החרב המתהפכת? Viva le Resistance!

• #174889 הגב
      Boojie
      משתתף

זה איה חרב פיפיות, לא איה להט החרב המתהפכת.

• #174902 הגב
      ???
      משתתף
    • #174911 הגב
      גרומיט
      משתתף

הסיפור לא ראוי לדפוס.
      מילא העלילה הסתמית, אבל מה עם ההגהה? הסיפור מלא שגיאות כתיב וניסוחים שכל קשר בינם לבין השפה העברית הוא מקרי בהחלט. כותב שמעלה סיפור לפורום בצורה הזאת מזלזל, ללא ספק, בקוראים.

מציג 7 תגובות משורשרות
מענה ל־השילוב???

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: