הרצאה+סרט מד"ב, ששי הזה, סינמטק ת"א

ללא כותרת ללא כותרת פורום האגודה הרצאה+סרט מד"ב, ששי הזה, סינמטק ת"א

מציג 5 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #160632 הגב
      אסף רזון
      משתתף

שלום לכולם,
      ביום ששי הזה תתקיים הרצאה המלווה בהקנת סרט מד"ב בסינמטק ת"א.
      צבי ינאי (עורך "מחשבות" ולשעבר מנכ"ל משרד המדע) ירצה בנושא "תעתועי המוח" וההרצאה תלווה בהקרנת הסרט "זיכרון גורלי" (Total Recall) המבוסס על סיפור של פיליפ ק. דיק.
      מי שיכול, אנא העתיקו הודעה זו (רצוי כלשונה) ופרסמו אותה בפורומים האחרים, בהם אינני כותב (היא פורסמה כבר ב-IOL ).

מחיר: למנויי הסינמטק 40 ש"ח , לאחרים 80 ש"ח.
      אני חושב שכדאי שנציג רשמי של האגודה ינהל איזשהו סוג של מו"מ עם הסינמטק, לקבלת הנחות עבור חברי האגודה להרצאות שיעניינו את חובבי המד"ב ופנ'. יהיה נהדר אם זה יעשה כבר לקראת יום ו' הזה אבל ברור שקצת מאוחר מדי. יש עוד כמה אירועים כאלה במהלך השנה (חלקם כבר בנובמבר, כך שכדאי למהר!) ואני אפרסם גם אותם.

בתודה,
      – אסף

• #164276 הגב
      אסף רזון
      משתתף

(תוך כדי מלמול קללות בלתי-פוסקות לכיוון חברת מייקרוסופט והעברית שלה…):

שלום לכולם,
      ביום ששי הזה תתקיים הרצאה המלווה בהקנת סרט מד"ב בסינמטק ת"א.
      צבי ינאי (עורך "מחשבות" ולשעבר מנכ"ל משרד המדע) ירצה בנושא "תעתועי המוח" וההרצאה תלווה בהקרנת הסרט "זיכרון גורלי" (Total Recall) המבוסס על סיפור של פיליפ ק. דיק.
      מי שיכול, אנא העתיקו הודעה זו (רצוי כלשונה) ופרסמו אותה בפורומים האחרים, בהם אינני כותב (היא פורסמה כבר ב-IOL ).

מחיר: למנויי הסינמטק 40 ש"ח , לאחרים 80 ש"ח.
      אני חושב שכדאי שנציג רשמי של האגודה ינהל איזשהו סוג של מו"מ עם הסינמטק, לקבלת הנחות עבור חברי האגודה להרצאות שיעניינו את חובבי המד"ב ופנ'. יהיה נהדר אם זה יעשה כבר לקראת יום ו' הזה אבל ברור שקצת מאוחר מדי. יש עוד כמה אירועים כאלה במהלך השנה (חלקם כבר בנובמבר, כך שכדאי למהר!) ואני אפרסם גם אותם.

בתודה,
      – אסף

• #164284 הגב
      Boojie
      משתתף

מי זה היה שאמר שכוח מוחלט משחית באופן מוחלט? :-)

• #164285 הגב
      אסף רזון
      משתתף

Power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely.
      That unalterable rule applies both to God and man."

[John Emerich Edward Dalberg-Acton (Lord Acton) in a letter to Bishop Mandell Creighton, April 5,1887]

– אסף

• #164286 הגב
      אסף רזון
      משתתף
    • #164338 הגב
      ???? ???? ??????
      משתתף

התחלתם את הפורום בדיוק כששידרגתי גרסה, ובעצם כתבתי את כל החלק של העברית מחדש (עם קצת תרומת קוד מהרשקו ע"ע http://roleplay.org.il ), זאת להבדיל ממערכת הפורומים שהיתה קיימת – היא נוסתה בשני אתרים עם תעבורה רבה, במה ובננות ועברה המון המון דיבוגים.

אני חושב שדיבגתי את הכל עכשיו, אבל אם אתם מוצאים עוד ביגבוגים למינהם, אל תהססו.

מציג 5 תגובות משורשרות
מענה ל־הרצאה+סרט מד"ב, ששי הזה, סינמטק ת"א

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: