הצעה לפעילות

ללא כותרת ללא כותרת פורום האגודה הצעה לפעילות

מציג 4 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #160630 הגב
      ?? ???????
      משתתף

מאחר וחברים רבים (בפורומים אחרים) התלוננו שהאגודה אינה מארגנת מספיק פעילות בנושא פנטסיה, הנה רעיון שחשבתי להציע לאגודה בתחום.
      האם אי-פעם שקלתם לערוך מחווה לריי האריהאוזן?
      האריהאוזן היה אחד מגדולי האומנים בתחום האפקטים בהוליווד בתקופה שלפני פעלולי המחשב. הוא עבד על כמה מסרטי הפנטסיה שנחשבים לטובים ביותר בתולדות הוליווד (Jason and the Argonauts, Golden Voyage of Sinbad, Sinbad and the Eye of the Tiger) וגם הסרטים הפחות טובים שעבד עליהם (והיו כאלה) נחשבים כשווים לצפיה בזכות העבודה המדהימה שהוא עשה בהם.
      מאחר ובערב אחד אי אפשר לדחוס את כל הסרטים עליהם עבד האריהאוזן, אפשר להתלבש על אחד החגים (בפורום אורט הזכירו את פסח) ולארגן במשך כמה ימים הקרנות של כמה מהסרטים עליהם עבד האריהאוזן, עם הרצאות רלבנטיות (שיכולות לעסוק בהכל מהמיתולוגיה היוונית, דרך סיפורי אלף לילה ולילה ועד תולדות האפקטים המיוחדים בקולנוע – לסרטים של האריהאוזן היתה נגיעה לכל הדברים האלו). זה יכול להיות מעניין, לדעתי, כי הסרטים האלה (ראו לינקים) לא משודרים לעיתים קרובות מדי בכבלים (זה רושם אישי שלי, לא נתון מדעי).

מה דעתכם?

• #164272 הגב
      אהרון
      משתתף

רעיון טוב! אולי אפשר לשלבו במסגרת פסטיבל סרטי פנטסיה שהוצע לאחרונה כארוע פוטנציאלי בפסח, בסינמטק ת"א.

• #164295 הגב
      דותן דימט
      משתתף

למעשה הצעתי כמה מסרטיו של האריהאוזן כזרטי פנטסיה שמתאימים לנושא של רובוטים, בהודעות שונות ברשימת הדיוור (רז? אתה לא מנוי?).

• #164299 הגב
      ?? ???????
      משתתף

לבושתי הרבה, אני חייב להודות שלרשימת הדיוור של האגודה הצטרפתי רק לפני שלושה ימים (כי זאת היתה הפעם הראשונה ששמעתי שהיא בכלל קיימת)… (-:

• #164304 הגב
      ??? ???
      משתתף

גם אני שמעתי על רשימת הדיור בפעם הראשונה רק בפגישת האגודה האחרונה.
      הצעתי היא שהאגודה תפרסם הודעה רשמית וקבועה על עצם קיומה של רשימת הדיור הזאת וכיצד אפשר להצטרף אליה.

מציג 4 תגובות משורשרות
מענה ל־הצעה לפעילות

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: