היה יהיה – האתר

ללא כותרת ללא כותרת פורום האגודה היה יהיה – האתר

מציג 5 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #164075 הגב
      גל
      משתתף

אני חוזר שוב לאותה בעיה שכבר העליתי לפני יותר מ-3 חודשים כאן. מאז לא קרה כלום.
      למה לא טורחים לעדכן את האתר של היה יהיה? זה הרי מפעל דגל של האגודה.
      הנה, מישהי ביקשה לרכוש את השנתון (תסתכלו בתגובות), ואין לה שום אפשרות לעשות זאת כי הקישור לעמוד התשלום לא מעודכן. האם האגודה לא צריכה את הכסף?

אני חוזר שוב על ההצעה שלי – תנו לי גישה ופרטים ואני אעדכן את האתר.

• #191588 הגב
      גל
      משתתף

כבר שנים שמדברים על מעבר של אתר האגודה, של פורומי האגודה, של אתרים כאלה ואחרים של האגודה לפלטפורמות אחרות. כבר שנים שהדברים תקועים, בעיקר כי אנו זקוקים למתנדבים שמבינים במחשבים וגם יש להם זמן לזה.
      מדוע לא להקצות כסף לעניין? פעם אחת ולתמיד לשלם למישהו כסף ושהעבודה תיעשה כמו שצריך ובזמן.

בינתיים, שום דבר לא מעודכן כי "מחכים למעבר", כנראה שגם אין הרבה תנועה באתר כי המאמר הפופולרי ביותר בחצי השנה האחרונה סחף בקושי 4 תגובות, ופשוט חבל לי וכואב לי לראות את ההתדרדרות הזו. בייחוד שמספר אתרי התוכן המד"בי הישראליים הוא מועט ביותר (נראה לי שבלי פאניקה הוא ה"מתחרה" היחיד של האגודה מבחינת אתר תוכן ערוך שמתעדכן תדיר).

• #191591 הגב
      ???
      משתתף

בחודשים האחרונים פועל צוות שמתחיל לעשות סדר בנושא זה, שהוזנח במשך שנים.

הזמן של הצוות הזה מתחלק בין הבעיות השוטפות, ובין אתרי הכנסים, מה שלצערי משאיר לו מעט מאוד זמן ככל שהכנסים מתקרבים.

בנוגע לאתר השנתון, ג'ניה קוזלוב, ראש הצוות, תפנה אליך בקרוב.

בנוגע לאתר האגודה ושאר האתרים, פה יש לעשות הפרדה.
      לאתרי הבת, כלומר פרס גפן, פרס עינת ואתרי הכנסים הקטנים עובדים על פלטפורמה אחידה שתקל על ניהולים וניהול התוכן שלהם. אני מקווה שזה יסתיים בקרוב. יש אפשרות שפלטפורמה זו תכיל בתוכה גם מערכת פורומים חדשה. חלק מהאתרים כבר עברו לוורדפרס והועברו לשרת אחר.

לפני שאני נכנסת לנושא אתר האגודה אני רוצה לסייג ולומר שכל מה שאני אומרת פה הוא בשלב מאוד התחלתי של ההנת הנושא. אנחנו עדיין בוחנים את הכל ושום דבר לא מוחלט וסופי.
      אתר האגודה הוא מורכב הרבה יותר. אין דרך טובה להעביר אותו כמו שהוא, וגם אין טעם, כיוון שהפלטפורמה היא מיושנת ולא גמישה. ככל הנראה יהיה צורך ליצור אתר חדש לגמרי, ולהשאיר את הישן כארכיון. זוהי לא החלטה קלה, ותאריך היעד לדיונים רצינים וקביעת לוחות זמנים הוא אחרי אייקון. במידה ונראה שאין לנו אפשרות לבצע משימה זו בעצמנו, יתכן ונשקול להקציב סכום כסף לנושא.

כל זה לא קשור לתוכן האתר, תוכן האתר לא נמצא בהשהייה בגלל ההמתנה למעבר.

• #191592 הגב
      גל
      משתתף

אני אמשיך להציק אחרי אייקון ;)

• #191618 הגב
      נעם
      משתתף

מובן לי שיהיה קשה עד בלתי אפשרי להעבירת את האתר "כמו שהוא", אבל נדמה לי שאת החלקים ה"מעניינים" (כלומר את התוכן שפורסם ואת התגובות) לא צריכה להיות בעייה מהותית לשאוב מהאתר ולהכניס אותו מחדש.
      כמובן שיש פה שאלה של עלויות, ואני לא יודע מה הממשק המתוכנן לאתר החדש וכיוב"צ. ועדיין.
      אם מי אני אמור לדבר על זה?

• #191619 הגב
      Odonata
      משתתף

שלום נעם

אתה מוזמן לשלוח לי מייל לכתובת liat42@gmail.com

תודה :)

ליאת

מציג 5 תגובות משורשרות
מענה ל־היה יהיה – האתר

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: