דוכן אגודה לצד הקרנות מושכות קהל אגודה פוטנציאלי

ללא כותרת ללא כותרת פורום פעילי האגודה דוכן אגודה לצד הקרנות מושכות קהל אגודה פוטנציאלי

מציג 13 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #163861 הגב

היי לכולם,

מעוניין לחזור ולדון בנקודה שהועלתה בעבר –
      האם כדאי וניתן לדעתכם לארגן צוות שירים דוכן של האגודה ביס פלאנטסינמה סיטי במקביל לבכורות של סרטים ז'אנריים מושכי קהל?
      כמובן שדרוש פה איזשהו סוג של תמריץ לצוות המתפעל.

דוגמא לסרטים שבדרך – הנסיך הפרסי, עולם הדימיון של ד"ר פארנסוס, אווטאר של שאמאלן, דמדומים, שולית הקוסם, טרון וכיו"ב.

זאת תחת ההנחה שניתן יהיה לקבל אישור מיס פלאנטסינמה סיטי להציב את הדוכן.

• #191124 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

ברור שזה כדאי. זה אמצעי נוח מאוד להגיע לקהל שאנחנו לא מגיעים אליו לרוב.

אבל כדי שזה יקרה, מישהו צריך לקחת על עצמו לארגן את זה. כמובן שהאגודה תעניק לו כל סיוע שהיא יכולה – בין אם רכזת הפעילים (אהמ אהמ) תסייע לו לגייס פעילים למטרה ובצורות אחרות. אבל מישהו צריך…
      – לנהל רשימות פעילים שרוצים להשתתף במאמץ
      – למצוא תמריץ (אם צריך. לדעתי לא חייבים)
      – להחזיק אצלו ולמצוא דרך להעביר לפעילים את הדברים של הדוכן, לאסוף ולטפל בכספי דמי ההרשמה
      – לנהל איזו שהיא מערכת "משמרות" בשעות וימים שהפעילים יוכלו להגיע למקומות הללו

וכן הלאה.

אם יהיה אדם שזה מעניין אותו מספיק כדי לקחת את זה על עצמו, זה יקרה. ואם לא, זה לא… :)
      אני, בכל מקרה, אעזור ככל יכולתי.

• #191125 הגב
      kenny
      משתתף

למה שהם ירצו לתת לנו לעשות את זה? השטח בכניסה לבתי קולנוע הוא יקר, וסביר להניח שבעלי בתי הקולנוע והקניונים ירצו משהו תמורת הרשות להציב שם דוכן. כסף אין לאגודה לשלם, אז מה נוכל לתת להם בתמורה?

• #191127 הגב

אין לנו שום דבר שהם מעוניינים בו ואני לא חושב שאנחנו צריכים לשלם כסף עבור הצבת דוכן. יש דברים הרבה יותר חשובים לעשות עם התקציב.

בסך הכל במתחם היס פלאנט יש הרבה מרחב, גם בסינמה סיטי. ליד הכניסה לאולמות ההקרנה צפוף יותר, אבל אנחנו לא חייבים להיות שם. דוכן של מטר וחצי באיזור הפתוח לא צריך להפריע.

אפשר להתחיל דיאלוג ולראות מה רוח הדברים, אין ממש מה להפסיד. אני רוצה להאמין שיש סיכוי שהם פשוט יסכימו להצבת הדוכן מעת לעת ללא תמורה, מתוך הבנה שלא מדובר בארגון למטרות רווח ושזה באמת לא מפריע ואולי אפילו עוזר להם בדרך מסויימת. עם אנשים נחמדים וקצת רצון טוב, זה אפשרי. בענייני תמורה, אם זה ממש הכרחי אפשר להציע למשל לשים את הלוגו שלהם על התוכניה של כנסים או משהו כזה.

השאלה היא האם כדאי להתחיל דיאלוג כזה לפני שברור שיש מי שיאייש אותו מפעם לפעם. זה "ג'וב" קלאסי לצוות צעיר ואנרגטי.

• #191128 הגב

מנסה לאפיין את הדרישות:
      אני מתאר לעצמי שמדובר בארוע שקורה ~פעם בחודש למשך כמה שעות בערב.
      להפעלת דוכן צריך שני אנשים (לבד זה מבאס, ביחד זה כיף)
      יש קצת לוגיסטיקה ואדמיניסטרציה

אם נראה לכם שיש סיכוי סביר שבעקבות קול קורא או משהו בסגנון יהיו מתנדבים לעניין הזה, אין לי בעיה ליצור קשר עם הגורמים הרלוונטים ולראות אם יש על מה לדבר בכלל.

• #191129 הגב
      MuchRejoicing
      משתתף

סוג של פרסום תמורת פרסום – נגיד לינק לאתר הסינמה סיטי מביקורות קולנוע שמתפרסמות אצלנו, עבור נוכחות של האגודה בבכורות סרטי ז'אנר אצלם…

• #191130 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

אבל צוות לא יכול לתפקד לבד… הוא חייב מישהו שינהל אותו :)

• #191131 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

כי אם הוועד מעוניין לאמץ את הפרויקט, כדאי לדבר עם יניב ולשלח אותו רשמית במנהלי המקומות הללו…

ועד?

• #191132 הגב
      MuchRejoicing
      משתתף

נראה לי שכדאי לגבש קצת יותר את התוכנית לפני שאנחנו פונים, אבל זה עוד לא עלה לדיון בוועד. התרומה לגיבוש התוכנית היא שלי פרטית, ממוחי האישי.

• #191134 הגב

מחווה של רצון טוב מאיתנו – להראות שאנחנו מעריכים את זה שהם מאפשרים לנו לשים דוכן.
      הם לא ממש צריכים את זה – יש להם כלים פרסומיים טובים בהרבה בכמה סדרי גודל.

אז מה הצעד ההגיוני הבא? (כנ"ל לגבי השבת חברי עבר – גל העלה יותר מכמה רעיונות נהדרים, לפחות בעיני)

שהועד ידון אם רוציםאפשר לעשות את זה או לא (יתרונותחסרונות וכו')?
      להכין תכנית יותר מפורטת?

• #191135 הגב
      נגה
      משתתף

תווים ירושלמיים

• #191137 הגב
      Odonata
      משתתף

היי

כמו כל הרעיונות שלך, גם זה רעיון מצויין. אך יש לי שתי הסתייגויות:

1.אני לא מאמינה שיש להם אינטרס לתת לנו דוכן בחינם, גם לא תמורת פרסומות.
      2. ישנם כמה פרויקטים שקודמים לפרויקט זה, אשר נדרש להם זמן וכוח אדם (פרס גפן, אתר האגודה ועוד). הייתי מעדיפה לוודא שהם יוצאים אל הפועל לפני שאנו פוצחים בהרפתקאות חדשות.

• #191139 הגב
      גל
      משתתף

אני חושב שלפני הקרנות, שבסך הכל הן צד יותר שולי של האגודה, חשוב לנסות להעמיד דוכן בשבוע הספר.
      אני מניח שלרכוש דוכן זה יקר, אבל אולי אפשר להגיע להבנה עם גרף או ינשוף – שיתנו לנו מקום ל"היה יהיה" ומתנדב שירשום חברים בתמורה לחלק מעלות הדוכן, למשל.

• #191140 הגב
      kenny
      משתתף

דוכן להוצאה שאינה חברה בהתאחדות המו"לים – 5000 שקלים; לחברים – חצי. אלה המחירים בתל אביב.

מציג 13 תגובות משורשרות
מענה ל־דוכן אגודה לצד הקרנות מושכות קהל אגודה פוטנציאלי

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: