ברוכים הבאים לפורום הסיפורים!

ללא כותרת ללא כותרת פורום הסיפורים ברוכים הבאים לפורום הסיפורים!

מציג 22 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #162206 הגב
      Boojie
      משתתף

שלום לכולם!
      ברוכים הבאים לפורום החדש והחדשני – פורום הסיפורים של האגודה הישראלית למדע בדיוני ופנטסיה. מטרת פורום זה היא לארח סיפורי מד"ב ופנטסיה מקוריים של יוצרים עבריים. צורך רב מורגש בתחום המד"ב והפנסטיה ביוצרים מקוריים, ואנו מקווים שבאמצעות הפורום הזה יתמלא חלק מהצורך, ואולי גם נצליח לעודד כאן כותבים שיגיעו רחוק.
      אנא קיראו את כללי הפורום לפני שליחת סיפור. בקצרה, הפורום מיועד לפרסום סיפורי מד"ב ופנטסיה *מקוריים* בעברית, ולקבלת ביקורות עליהם. כל סיפור יתפרסם בהודעה ראשית חדשה, והביקורות/דיונים יתפרסמו כתגובות אליו. אין לפרסם הודעות ראשיות שאינן סיפורים – אלה יימחקו. בדיונים ובביקורות על סיפורים יש לשמור על שפה מכובדת ונקייה. תגובות לא נאותות יימחקו גם כן.
      אני מאחלת לכולנו המון הנאה מהפורום, ושייצאו לנו ממנו המון סיפורים חדשים ומוצלחים!
      ורד / Boojie

• #174859 הגב
      ??? ???
      משתתף

ברכותי על הפורום החדש והחשוב הזה. ורק הצעה: להרחיב את המנדט של הפורום כך שיכלול לא רק דיונים בסיפורי מד"ב ופנטסיה מקוריים שנשלחים אליו , אלא גם בספרות מד"ב מקורית בכלל כזאת שמופיעה גם בפורומים אחרים , ובספרים בין בהווה ובין בעבר.

• #174860 הגב
      NY
      משתתף

כמובן שזה בדיוק מה ש*לא* נעשה. פורומים לדיונים כללים (בספרים, סיפורים, טרה לה לה) כבר קיימים ברחבי הרשת, ראה מדור הלינקים שלנו.
      לעומת זאת, פורום *כזה*, המוקדש לסיפורי מד"ב ופנטסיה *מקוריים* ולדיון בהם, לא קיים בשום מקום אחר – לא ברשת הישראלית, לפחות. כאן יוכלו כותבי סיפורי מד"ב מקוריים לנסות ולשפר את אומנותם, ולקבל ביקורות מקוראים ומכותבים אחרים. נכון – סביר להניח כי יפורסם גם הרבה זבל, אלא שרומא לא נבנתה ביום אחד.

בקיצור – במקום להתווכח איתי (פעולה חסרת תכלית – מעולם לא הצלחת לשכנע אותי לזוז מדרכי בכל הנוגע לניהול האתר) – עזור לי! ספר לכל מכריך הכותבים על הפורום והזמן אותם לכאן…

• #174861 הגב
      ????
      משתתף

נדון בכל נושא שקשור במד"ב ופנטזיה בפורום זה
      הרי לחינם התווכחנו עם כל בנאדם שהגיע לפורום השני שמדובר בפורום להודעות בעניני אגודה ולא סתם מד"ב ושלא ייפתח פורום של דיונים של סתם מד"ב ופנטזיה מכיוון שאין דרישה.
      בואו נהפוך את הפורום הזה לפורום שכולו מד"ב ופנטזיה..ואז נגיד יפה שלום גם למנהלת הפורום..

אה כן..מזל טוב על פתיחת הפורום..

• #174862 הגב
      ????
      משתתף

יופי יופי..אני גם צריך לטפל באיציק ובמטרידים..שלא לדבר על בעיות חוסר ריכוז(ושאר מגבלות מנטליות..)

• #174863 הגב
      Boojie
      משתתף
    • #174864 הגב
      ????
      משתתף
    • #174865 הגב
      Boojie
      משתתף
    • #174866 הגב
      ??? ???
      משתתף

תיקוותי היא שיגיע לכאן מספר גדול של סיפורים (מה שחוששני לא יקרה כל כך מהר). בנתיים בין סיפורלסיפור הפורום הזה יוכל לשמש כמאגר מידע על סיפורי מד"ב ופנטזיה מקוריים גם במקומות אחרים ברשת , לינקים הודעות וכו'.
      דברים כאלה אמנם אמורים תיאורטית להתפרסם גם בפורומים האחרים , אבל במציאות הם נבלעים מהר מאוחד בין כל הדיונים על נושאים אחרים , ובכל מקרה הם די נדירים . כאן הם יוכלו למשוך יותר תשומת לב.
      ואם כבר האם הפורום אמור לשמש כבמה גם לשירת מד"ב ופילקים ?

• #174867 הגב
      Boojie
      משתתף

למעשה, כפי שנכתב בכללים, הודעות שלא קשורות לנושא הפורום יימחקו. האם בלינקים לסיפורים ברשת אתה מתכוון לסיפורים של כותבים עבריים או של כותבים בכלל? כי בדף הלינקים של האתר יש הפניות למרבית האתרים המוכרים לי שיש בהם סיפורי מד"ב מקוריים.

• #174869 הגב
      sany_black
      משתתף

לן

• #174870 הגב
      NY
      משתתף

סיפורים מעט יותר ארוכים (אם כדאי לקחת בחשבון את העובדה הבאה: ככל שאורך הסיפור גדל , כך גם *הקושי* לקרוא אותו מעל גבי המסך), פילקים וכו'. על החומר להיות מקורי ובעברית, וכמובן, כמה שיותר טוב – יותר טוב… ;-)

• #174920 הגב
      טלה בר
      משתתף

שאלה: מה צריך להיות אורך הסיפור שמופיע במדור? אני שלחתי סיפור בשם "אור ירוק" ל"מימד העשירי", אבל נראה לי שהוא ארוך במקצת כדי להדפיס אותו ישירות כאן.

• #174921 הגב
      NY
      משתתף

ככל שארכו של סיפור גדול יותר, כך קשה יותר לקרוא אותו מעל גבי המסך. כדאי לך לקחת זאת בחשבון.

• #174927 הגב
      ???
      משתתף
    • #174928 הגב
      אבישי
      משתתף

אף פעם לא חשבתי שיתפלק לי אנטר. טוב נו.

יש לי סיפור מד"ב שהייתי רוצה לפרסם כאן, רק שהוא באנגלית. מה עמדת המערכת בנושא?

• #174929 הגב
      NY
      משתתף
    • #174930 הגב
      אבישי
      משתתף

זה קצת בעייתי. לא הייתי כותב אותו מלכתחילה באנגלית אלמלא היה צורך בכך (טוב, זה לא מדוייק. רציתי לעבוד קצת על כתיבה אנגלית וזה גם הולך יופי עם פורטפוליו). תרגום הסיפור יהרוס מרכיבים רבים באווירה שלו שקשה מאוד להעביר בעברית. ככה זה לפעמים.
      האם עליי לקבל את תשובתך כ"לא" גורף או שמא עוד ישנו סיכוי?

• #174931 הגב
      NY
      משתתף

שמע, אגיד את זה בבוטות, וכאדם שסיפוריו הראשונים נכתבו באנגלית בדיוק מהסיבות שהזכרת (אוירה וכו'):
      סיפורים באנגלית יש *כמו זבל*. גם אתרי סיפורים באנגלית לא חסרים, ואתה יכול לשלוח את סיפוריך לשם, חפשי.
      סיפורי מד"ב ופנטסיה בעברית, לעומת זאת, הם מעטים מאד. סיפורים טובים כאלה נדירים ממש. מטרתו של פורום זה היא לטפח כתיבת מדע בדיוני ופנטסיה מקוריים בעברית. פשוט. לכן, אשמח מאד אם תתרגם את סיפורך, או, לחילופין, תזכה אותנו בפרי כתיבתך בעברית.

• #174932 הגב
      ???
      משתתף

הצבעים כאן קצט הפוכים, לא? כאילו, הודעוד שכבר ראית מופיעות בכחול מזמין בעוד שהחדשות מופיעות בסגול דהוי.

או שאולי זה רק במחשב שלי?

• #174933 הגב
      Boojie
      משתתף

הייתי מסבירה לך את כל הרקע למצב העגום הזה, אבל זה ארוך מדי. בקיצור – כבר עשינו יותר מדי שינויים בזמן האחרון. אם אני אבקש עוד שינוי אחד, יסקלו אותי… P-:

• #174938 הגב
      ???
      משתתף

זה פשוט מרתיע, זה הכל.

אני לא חושב שזה יפריע לי לפרסם כאן סיפורים, אבל זה בהחלט יפריע לי להשתתף בפורום באופן סדיר.
      בבקשה, נסי לסדר את זה ברגע שתוכלי.

• #191323 הגב
      עידן 1
      משתתף

שלום לכולם,
      שמי עידן, סטודנט בן 26 לכלכלה וניהול שנה ג' ומתרגם וכותב למחייתי כבר כמה שנים טובות.
      מכיוון שגם אני סטודנט אני מבין את המצוקה הכספית של הסטודנטים ולכן גובה מחיר נמוך
      מאוד יחסית לחברות המקצועיות על תרגום תסריטים , תחום שיש לי ניסיון רב בו.
      התרגום הוא מעברית לאנגלית ( לאלה מכם ששואפים לפרוץ לשוק העולמי) או להפך כמובן.

אז שיהיה בהצלחה ומחכה למיילים ולטלפונים שלכם,
      עידן.
      idanwall@gmail.com
      0547-513894

מציג 22 תגובות משורשרות
מענה ל־ברוכים הבאים לפורום הסיפורים!

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: