אז בואו נחדד את עניין אתר האגודה…

ללא כותרת ללא כותרת פורום פעילי האגודה אז בואו נחדד את עניין אתר האגודה…

מציג 8 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
    • #163747 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

לקראת הדיון הסוער הצפוי לנו ביום חמישי, הייתי שמחה לשמוע מכם…

– מה גורם לכם להכנס לאתר האגודה כיום?

– מה גרם לכם להיכנס לאתר האגודה פעם? האם היו דברים שלא קיימים היום, ומשכו אתכם?

– אילו דברים אתם קוראים באתר האגודה? מה מעניין אתכם במיוחד?

– האם אתם מגיבים לכתבות מסויימות? למה?

– האם אתם קוראים את פורום האגודה? למה כן/לא? האם אתם כותבים בו? למה?

– מה חסר לכם, אישית, באתר היום? מה מפריע לכם באתר?

– מה אסור לשנות? מה אתם אוהבים במיוחד?

אתם מוזמנים לענות על הכל, חלק, שאלה אחת בלבד ואפילו להגיב בלי קשר לשאלות. הגיבו בהמוניכם! :)

• #190793 הגב
      darthziv
      משתתף

לת

• #190794 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

תנלת

• #190795 הגב
      גל
      משתתף

> – מה גורם לכם להכנס לאתר האגודה כיום?
      אני נכנס כמה פעמים ביום, בעיקר מתוך הרגל, וציפיה למצוא תוכן חדש. (אין לי רסס).

> – מה גרם לכם להיכנס לאתר האגודה פעם? האם היו דברים שלא קיימים היום, ומשכו אתכם?
      כן, תוכן בתדירות גבוהה, וכזה שגם עורר דיונים ארוכים.

> – אילו דברים אתם קוראים באתר האגודה? מה מעניין אתכם במיוחד?
      בעקרון – אני קורא הכל בפועל בגלל ה"מתמשכים" , אם כי רוב התכנים כן מעניינים אותי במידה כזו או אחרת. יש תכנים שלא מעניינים אותי כלל (למשל אנימה ומנגה).
      תכנים "חדשותיים" אני "קורא" בגלל האפשרות לעקוב אחר תגובות, אם יהיו כאלה.

> – האם אתם מגיבים לכתבות מסויימות? למה?
      לפעמים, כשיש מה לומר.

> – האם אתם קוראים את פורום האגודה? למה כן/לא? האם אתם כותבים בו? למה?
      כן, כי חשוב לי להביע דעתי/להציע/לברר/לבקר כשצריך.

> – מה חסר לכם, אישית, באתר היום? מה מפריע לכם באתר?
      כרגע מפריע שהאתר פשוט לא מנוהל. לי אישית מפריע שיש תכנים "קבועים" שלא מעודכנים, קישורים שכבר לא רלוונטיים או חסרים וכיו"ב.
      מבחינת תכנים לא חדשותיים התדירות היא נמוכה מדי לטעמי.

מבחינת עיצוב – יש לי מסך רחב ולכן נראה כאילו יש שטח עצום בצדדים שמבוזבז על רקע אפור.
      מדור החדשות מצד אחד לא מספיק מבליט ידיעות חדשות, אך מצד שני, אם שמים ידיעה חדשותית בדף הראשי זה עלול לדחות אנשים שבאים להתרשם ומגלים הודעות "פרטיות".

תכנים שכדאי להוסיף על בסיס קבוע: פודקאסטים (למשל ראיונות, הרצאות וכו'), תסכיתים וסרטונים.
      טור קבוע (אפילו "דבר העורך" מדי חודש למשל יכול להיות נחמד). כרגע הטור הקבוע היחדי הוא החינמניה שזה לא ממש טור אלא פשוט אוסף קישורים.

זה ככה בקצרה.

• #190797 הגב
      גל
      משתתף

שיפוץ האתר באנגלית. אלו הפנים שלנו לעולם הרחב!

אתר ברוסית! יש קהילת קוראי מד"ב רוסיים בארץ. קהילה גדולה מספיק להביא לארץ את סופר המד"ב רוברט שקלי לפני מספר שנים (דרך הוט), מבלי שלאגודה תהיה יד או רגל בנושא.
      אתר עם תוכן ברוסית יכול לקרב מאוד את הקהילה הזו לאגודה. יש לי אפילו מועמדת לעורכת תוכן: יעל (יולי) מיכאלי, אם היא תסכים. צריך גם מנהל טכני כמובן.

אפשרות הדפסה נוחה: כמו כפתור "הדפס ללא תגובות" שיש באייל הקורא

אפשרות להוריד תכנים מהאתר בפורמט שיתאים לרידרים – לפי פורום תפוז זה כבר די פופולרי ויהיה יותר פופולרי עם הזמן. אפשרות הורדת תכני שמע ווידאו לנגנים, אייפון ושאר מכשירים. (על אפשרות הורדה אפשר לגבות סכום סמלי ולהעביר ליוצרים).

תכנים שיתאימו לסלולר – הטכנולוגיה קיימת. יש כבר מו"ל שמנצל אותה: http://www.kzarzar.com/ למה שגם אנחנו לא ננצל אותה?

• #190798 הגב
      נעמי וינר
      משתתף

כשחושבים על זה לעומק, אני חושבת שמתבקש ליצור איזה שהוא שיתוף פעולה עם "מספרי הסיפורים" – שכל פעם שעולה תסכית חדש שלהם, הוא יעלה גם ככתבה באתר האגודה, עם הלינקים והקרדיטים המתאימים.

• #190799 הגב

היי,

הנה לינקים לאתרי אגודות דומות בחו"ל (מוגבל לשפה האנגלית). שווה לשוטט, אולי יעלו כל מיני רעיונות.

האגודה הבריטית
      האגודה בניו זילנד
      האגודה בקנזס
      האגודה בלוס אנג'לס
      האגודה במינסוטה
      האגודה בפילדלפיה
      האגודה ברוד איילנד

עד היום אני ניגשתי לאתר משתי סיבות:
      1. לראות את רשימת הספרים הטובים ביותר בכלל או למתחילים – רשימה *שווה ביותר* שאאל"ט קשה לאתר אותה היום מהדף הראשי. יכול להיות שיש רשימה דומה לסרטים, אבל לא מצאתי דאז.
      2. לקרוא ביקורות לסרטים, סדרות וספרים. יש מעט יחסית מזה והיה נחמד אם היו משהו על בסיס קבוע כלשהו.

לאתר פרס גפן לא נכנסתי בכלל ויש לי ספק רב אם זה מעניין קהל רחב.
      יש אולי סטטיסטיקות לכניסה לאתרים השונים של האגודה (דפים הכי נצפים, שעות וכו')?

את אתר האגודה קל מאוד לאתר בגוגל וזה מ-ע-ו-ל-ה ומשהו שחייבים לשמר (אם מעורבת בזה איזשהי פעילות אקטיבית).

• #190802 הגב
      darthziv
      משתתף

רק אם היה מתפרסם משהו גדול עם לינק לאתר האגודה….

• #190803 הגב
      Sabre Runner
      משתתף

רסס תגובות.

מציג 8 תגובות משורשרות
מענה ל־אז בואו נחדד את עניין אתר האגודה…

You can use BBCodes to format your content.
Your account can't use Advanced BBCodes, they will be stripped before saving.

פרטים: